Architektura 21szego wieku : 27 Coltman Townhouses / Dimit Architects

Brad Feinknopf z Feinknopf Photography Dimit Architects opracowali dwadzieścia siedem kamienic w Cleveland w stanie Ohio w Little Italy w odzyskanym obszarze śródmiejskim, dostarczając kupującym domy, które składają się z trwałych i produkowanych lokalnie materiałów, prywatnej przestrzeni zewnętrznej i pięknych widoków okoliczna okolica.
Strategia projektowania domów zapewni właścicielom możliwość dostosowania ich powierzchni do bezpłatnych konsultacji dotyczących aranżacji wnętrz z wybranych wiodących firm, w tym Dimit Architects.
Dołącz do nas po przerwie, aby uzyskać więcej informacji na temat tego projektu.
+ 18 Kamienice w stylu loftów znajdują się na granicy aktywnych linii kolejowych i tranzytowych, tworząc strefę buforową dla ochrony dzielnicy Little Italy w Cleveland.
Trzypiętrowe rezydencje posiadają tarasy i balkony, które zapewniają każdej jednostce przestrzeń na zewnątrz i możliwość miejskiego ogrodnictwa.
Wszystkie domy cechują się dramatycznymi fasadami, które wyrażają przestrzeń wewnątrz, a dzięki wysokiemu sufitowi zapewniają dramatyczny widok otaczającej ich okolicy.
Mieszkańcy mają możliwość dodania zielonej tacy sadzącej przed domem i dodania kratki dachowej dla prywatności i cienia.
Aby zachować dodatkową prywatność dla mieszkańców, fasada jest wyłożona panelami fenolowymi, które działają jak ekran przeciwdeszczowy z dodatkowymi płytami z płyty cementowej.
W celu uzyskania ochrony środowiska, architekci wybrali okna z podwójną szybą izolowaną niskoemisyjną, izolowane drzwi z włókna szklanego, programowalny termostat, ściany zewnętrzne z izolacją R13, sufity izolacyjne R30, izolację dźwiękową oraz folię wewnętrzną i pakiet uszczelniający.
.
Brad Feinknopf z Feinknopf Photography Architekci: Dimit Architects – Scott Dimit, Analia Dimit (Principles) Lokalizacja: Cleveland, Ohio Projektant: Adam Parris Projektanci: Jason Holtzman, Matt Sommer Projektodawca: Abode Living, LLC of Cleveland – Andrew Brickman (Partner Zarządzający ) Wykonawca projektu: Abode Living, LLC of Cleveland.
Brad Feinknopf z Feinknopf Photography.
[patrz też: pompa ciepła powietrze woda, dachówka ceramiczna czy betonowa, brico rypin ]

Powiązane tematy z artykułem: brico rypin dachówka ceramiczna czy betonowa pompa ciepła powietrze woda