Magazyn architektoniczny : Zespół Corgan & SOM wygrywa GSA Design Competition dla Krajowego Centrum Wsparcia Administracji Ubezpieczeń Społecznych

Zaprojektowany dla wzrostu i elastyczności, nowe Narodowe Centrum Wsparcia przewiduje przyszłe postępy technologiczne, które będą promować rozwój i jakość usług świadczonych przez Social Security Administration.
Po zakończeniu będzie spełniać Kryterium Krytyczne Misji z Instytutu Uptime, w tym standardy projektowania standardów Tier 3 i zapewni infrastrukturę niezbędną do obsługi szacowanego obciążenia IT na poziomie 10 MW.
Brian George, Corgan Principal dla projektu, dodaje.
Dzięki zintegrowanemu podejściu do projektowania i współpracy z SOM i naszymi partnerami inżynierskimi, nasz projekt jest w stanie spełnić i przekroczyć cele ustalone przez GSA, wykorzystując platformę BIM (Building Information Modeling) dostarczyć analizę energetyczną i trwałe zasady dla nowego kampusu..
Finansowany przez American Recovery and Reinvestment Act (ARRA), najnowocześniejszy obiekt biurowy i centrum danych ma na celu wyznaczenie punktu odniesienia dla optymalnej charakterystyki energetycznej w federalnych centrach danych.
Oczekuje się, że nowy kampus SSA spełni wszystkie federalne cele w zakresie oszczędzania energii i wody, jednocześnie osiągając LEED.
Certyfikacja GOLD.
Jeffrey J.
McCarthy, Partner Zarządzający SOM, stwierdza:.
National Support Center to nowa generacja doskonałości w zakresie projektowania biur i centrów danych dla rządu federalnego w publicznej architekturze.
SOM ceni nasze wieloletnie partnerstwo z GSA i podziela jego zaangażowanie w zrównoważone wzornictwo o wysokiej wydajności na każdym poziomie.
Zespół projektantów Corgan / SOM osiągnie efektywność energetyczną dzięki zaawansowanym systemom sterowania budynkiem, układom dostosowanym do warunków klimatycznych, zasadom redukcji odpadów, naturalnym oświetleniu dziennym i kontroli nasłonecznienia, zarówno w orientacji budynku, jak i przy pomocy urządzeń do sterowania oświetleniem słonecznym.
Dodatkowa, wysoce wydajna, trwała konstrukcja przenika nowy projekt dzięki takim elementom, jak sześć (6) akrów tablicy paneli fotowoltaicznych (PV) i odzyskanie wody deszczowej, aby wspomóc chłodzenie i zapewnić wodę pitną w całym obiekcie.
Projekt inżynierii mechanicznej i wodno-kanalizacyjnej zostanie zapewniony przez KTA, Southland Mechanical i MC Dean Electrical, inżynierię lądową i krajobrazową przez Timmons Group, a Thornton Tomasetti dostarczy projekt konstrukcyjny dla tego projektu.
Referencje: Skidmore, Owings & Merrill LLP, Crogan
[podobne: wyciskarki do soków ranking, brico nowy tomyśl, drewno budowlane ceny ]

Powiązane tematy z artykułem: brico nowy tomyśl drewno budowlane ceny wyciskarki do soków ranking