Nowoczesna architektura : Międzynarodowy Kodeks Zielonej Budowy ogłosił za pomocą powszechnego wsparcia

Dzięki uprzejmości Międzynarodowego Zielonego Kodeksu Budownictwa Pod koniec zeszłego miesiąca AIA ogłosiła, że popiera Międzynarodowy Kodeks Zielonego Budownictwa (lgCC), który będzie przewodnikiem i modelem, który pomaga architektom i budowniczym projektować budynki, które oszczędzają energię i przechodzą na zrównoważoną strategię projektowania .
AIA jest częścią długiej listy kibiców, która obejmuje ASHRAE, Amerykańską Radę Budownictwa Ekologicznego i Towarzystwo Inżynierii Oświetleniowej.
Dla architektury i inżynierii jest to krok we właściwym kierunku.
Zapewnia to projektantom narzędzie, które sprawia, że odpowiedzialny projekt jest mniej tajemniczy, oferując rozwiązania dla strategii oszczędzania energii.
Więcej o tym po przerwie.
System IgCC obejmuje budynki komercyjne i mieszkalne i został przyjęty przez wiele państw.
Według prezydenta AIA, Jeffa Pottera, FAIA, kodeks stworzy ścieżkę dla Stanów Zjednoczonych, by podążać w kierunku zmniejszenia zużycia energii u jednego z największych odbiorców energii.
Nieruchomości komercyjne..
Osoby fizyczne podejmują inicjatywę w projektach dotyczących kwestii zużycia energii i toksyczności materiałów, ale dzięki wsparciu dużej organizacji, takiej jak AIA i wprowadzeniu tych wytycznych, dostęp do tych informacji daje architektom więcej możliwości ich projekty są bezpieczniejsze, bardziej inteligentne i bardziej zrównoważone.
IgCC został wydany 28 marca jako nakładka na aktualne międzynarodowe kody.
Został opracowany na forum publicznym przy pomocy ekspertów z wielu dziedzin, w tym opracowywania i egzekwowania kodów, architektury, inżynierii, nauki o budownictwie, ochrony środowiska, rządu, biznesu, środowiska akademickiego i opinii publicznej.
Stanowi on podstawę dla ram prawnych, ustanawiając minimalne wymagania ekologiczne dla budynków, których należy przestrzegać.
Posiada również poziomy zgodności w celu dostosowania kodu do różnych zastosowań i potrzeb jurysdykcji, które przyjmują te wytyczne.
IgCC zapewnia również wykonalny zestaw wytycznych, aby państwo i gminy mogły zapewnić bezpieczeństwo swojego środowiska zbudowanego i wymagać bezpiecznego i zrównoważonego budownictwa.
Wraz z rozwojem rynku zrównoważonego projektowania, dostosowanie tych kodów jest również obiecujące dla tworzenia nowych miejsc pracy i możliwości w architekturze, budownictwie, technologiach budowlanych, systemach informatycznych i wielu innych dziedzinach, na które wpływ ma budownictwo.
Zapewnia to również, że rynek zostanie przesunięty w dalszą dziedzinę zrównoważonego rozwoju, ponieważ nowe technologie będą miały większe zapotrzebowanie na spełnienie wytycznych IgCC.
Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat wzrostu zielonych miejsc pracy, zapoznaj się z tym badaniem przeprowadzonym przez US Green Building Council.
[hasła pokrewne: olx kielce, brico rypin, wyciskarki do soków ranking ]

Powiązane tematy z artykułem: brico rypin olx kielce wyciskarki do soków ranking