Nowoczesna architektura : Kompleks sportowy Lekhwiya / Perkins Eastman

Dzięki uprzejmości Perkins Eastman Nowojorskie biuro najlepszej międzynarodowej firmy zajmującej się architekturą i projektowaniem Perkins Eastman podzieliło się z nami swoimi projektami dla Lekhwiya Sports Complex – wielofunkcyjnego obiektu sportowego, które będzie macierzystym stadionem głównej drużyny piłkarskiej Kataru, Lekhwiya Club .
Kompleks 19,529 sm (210,210 sf) będzie również wykorzystywany jako miejsce treningowe i baza domowa dla drużyny gości biorącej udział w Mistrzostwach Świata 2022.
Więcej architektów.
opis po przerwie.
Zaprojektowany we współpracy z ECG, Pieper Sports Facility Consulting i Site Concepts International, kompleks sportowy Lekhwiya będzie służyć jako rozpoznawalna ikona dla klubu domowego, a jego połączenie zastosowań zapewni różnorodność doświadczeń dla graczy, fanów i sponsorów zarówno.
Kompleks został zaprojektowany w celu spełnienia biznesowych i operacyjnych celów światowej klasy kompleksu sportowo-rozrywkowego i przyczynia się do witalności architektury największego miasta Kataru i jego rosnącej reputacji jako stolicy sportu w regionie.
W ramach większego rozwoju sportowego trwającego na Mistrzostwach Świata 2022 w Doha w Katarze, pierwsza faza kompleksu sportowego Lekhwiya obejmie stadion piłkarski o pojemności 5,574 m (60 000 sf) i 10 000 widzów, obiekty treningowe i pola treningowe.
będzie ukończony do sierpnia 2012 r.
Druga faza obejmie 75004 (127 211 sf) 75-kluczowego hotelu, meczetu, areny multi-sportowej i powiązanych udogodnień.
[podobne: kanapy warszawa, brico radomsko, pompa ciepła powietrze woda ]

Powiązane tematy z artykułem: brico radomsko kanapy warszawa pompa ciepła powietrze woda